Linker GroupLinker Group

Leader in the manufacture and saleof equipment filling lines

UE

Linker Group

LINKER to firma posiadająca blisko 60-letnie doświadczenie w budowie oraz sprzedaży maszyn do butelkowych i puszkowych linii rozlewniczych wszelkiego typu napojów.

Obecnie firma zatrudnia około 150 wykwalifikowanych inżynierów i techników, pracujących przy opracowywaniu i realizacji projektów na całym świecie.

Tak szeroki zasięg działalności możliwy jest dzięki obecności głównej siedziby Firmy w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej.


Działalność

LINKER zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz remontem maszyn służących do produkcji, rozlewu i pakowania wszelkiego rodzaju napojów, a także innych płynów.

Działalność Firmy LINKER obejmuje zamówienia zarówno na pojedyncze maszyny jak i kompletne linie technologiczne o szerokiej gamie wydajności oraz różnorodnym stopniu automatyzacji, wynikającym z oczekiwań Klienta. Dzięki współpracy z wieloma firmami, zarówno krajowymi jak i zagranicznymi może wyposażać tego typu fabryki "pod klucz" dostarczając systemy i urządzenia towarzyszące linii produkcyjnej.

Wykonuje usługi projektowe, sporządza plany inżynieryjne oraz służy kompleksowym doradztwem technicznym zarówno w zakresie sposobu usytuowania linii technologicznych w określonych warunkach, jak również i doboru odpowiednich maszyn i urządzeń towarzyszących.

Prowadzi montaż maszyn, dokonuje ich rozruchu, przeprowadza próbną produkcję, której towarzyszy szkolenie personelu obsługującego.

Wysoka jakość świadczonych usług, jak również wieloletnie doświadczenie pozwalające sprostać oczekiwaniom każdego Klienta Play Fortuna, sprawiają, iż wykonywane linie technologiczne i urządzenia znajdują odbiorców nie tylko na rodzimym rynku, ale także na całym świecie.© 2024 LINKER GROUP