Linker GroupLinker Group

Leader in the manufacture and saleof equipment filling lines

UE

Monobloki do płukania, nalewania i zamykania

Water Fillery (RFC)

Monobloki tego typu przeznaczone są do automatycznego płukania, napełniania (głównie napojami niegazowanymi) oraz zamykania butelek szklanych bądź PET. W zależności od wymagań Klientów, co do wydajności linii, dostarczamy maszyny wyposażone w od 24 do 96 zaworów nalewających, będące w stanie nalać od 80 butelek 0,5L do 1000 butelek 0,5L w ciągu minuty.

Pressure Fillery (P-RFC)

Fillery ciśnieniowe P-RFC przeznaczone są do rozlewania napojów gazowanych w butelki PET oraz jako odrębny typ w szkło. Cykl pracy maszyn obejmuje ich przepłukiwanie, nalewanie i zamykanie. W zależności od potrzeb i wymagań Klientów, dostarczamy je wyposażone w od 24 do 96 zaworów nalewających, pozwalających osiągnąć pożądaną przez Klienta wydajność linii, np. do 900 butelek 0,5L na minutę.


Pressure Gravity Fillers (PG-RFC)

Pressure gravity fillery znajdują zastosowanie w rozlewie napojów niegazowanych (w znacznej większości soków) w butelki PET i szklane, jako maszyny płukające, nalewające i zamykające, wykorzystujące samoczynnie powstające ciśnienie grawitacyjne. W zależności od liczby zaworów nalewających, która może zawierać się w przedziale od 18 do 84, pozwalają na osiągnięcie wydajności do nawet 700 butelek 0,6 L na minutę.

BUTLE 5 GALONOWE - MF-BPH

Monobloki typu MF-BPH składają się z tunelu do mycia, dezynfekcji i płukania oraz sekcji napełniania i zamykania butli 5 galonowych. W zależności od potrzeb Klientów, pozwalają na osiągnięcie wydajności od 200 do 1600 butelek na godzinę.

Metered & Net Weight Fillers

Net weight fillery to urządzenia, które precyzyjnie ważą i dozują produkty przed ich zapakowaniem. Ich dodatkowym atutem jest możliwość napełniania produktami zawierającymi regularne i nieregularne cząstki. Net weight fillery mogą być także wykorzystywane przy artykułach wymagających delikatnego obchodzenia, takich jak produkty mleczne zawierające kawałki owoców bądź warzyw.
© 2024 LINKER GROUP