Linker GroupLinker Group

Leader in the manufacture and saleof equipment filling lines

Oddział w Europie

36-020 Tyczyn
ul. Grunwaldzka 70a
POLAND

Fred Kłeczek

email: linker@linker.com.pl
phone: +48 17 22 99 773
fax: +48 17 22 99 771

Oddział w USA

5 Evans Terminal
Hillside, New Jersey 07620
USA

David Linker

email: david@linkercorp.com
email: sheree@linkercorp.com
phone: 908-353-0700

Dział sprzedaży

Wojciech Susz

email: w.susz@linker.com.pl
phone: +48 17 22 99 773

Sheree Linker

email: sheree@linkercorp.com
phone: 908-353-0700 (ext. 102)

Fred Kleczek

email: fred@linker.com.pl
phone: +48 17 22 99 773

David Linker

email: david@linkercorp.com
phone: 908-353-0700 (ext. 105)

Dział projektowy

Tadeusz Okła

email: t.okla@linker.com.pl
phone: +48 17 23 06 109
mobile: +48 608 050 511

Gregory Shchuchinsky

email: gregory@linkercorp.com
phone: 908-353-0700 (ext. 109)
mobile: 973-769-7275

Dział automatyki i sterowania

Jerzy Weselak

email: elektrycy@linker.com.pl
phone: +48 17 23 06 112

Marek Grabowski

email: marek@linkecorp.com
phone: 908-353-0700 (ext. 110)

Dział obsługi i części zamiennych

Andrzej Puchała

email: a.puchala@linker.com.pl
phone: +48 17 23 06 113

Walter Grudziński

email: walter@linkercorp.com
phone: 908-353-0700 (ext. 107)

Dział zaopatrzenia

Teofil Kawa

email: t.kawa@linker.com.pl
phone: +48 17 23 06 111
mobile: +48 608 322 504

John Poreda

email: john@linkercorp.com
phone: 908-353-0700 (ext. 108)

Dział kadr

Marzanna Supa

email: m.supa@linker.com.pl
phone: +48 17 23 06 101

Sharon Smith

email: sharon@linkercorp.com
phone: 908-353-0700 (ext. 104)

Linker w Polsce

36-020 Tyczyn
ul. Grunwaldzka 70a
POLAND


Zarząd w Polsce

Dr inż. Włodzimierz Niedziałkowski

email: w.niedzialkowski@linker.com.pl
phone: +48 17 23 06 102
mobile: +48 604 24 67 45

 

Dr inż. Fred Kłeczek

email: fred@linker.com.pl
phone: +48 17 23 06 103
mobile: +48 604 246 763

 

 


Linker w Stanach Zjednoczonych

5 Evans Terminal
Hillside, New Jersey 07620
USA


 

Zarząd w Stanach Zjednoczonych

Edward Linker

Honorary Chairman

Sheree Linker

Chief Executive Officer

email: sheree@linkercorp.com
phone: 908 353 0700

David Linker

President/Secretary

email: david@linkercorp.com
phone: 908 353 0700

 



© 2017 LINKER GROUP